Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zakończenie Spinningowego Grand Prix Okręgu Krośnieńskiego 2014

W niedzielę 12 października 2014 na Zalewie Solińskim  odbyły się ostanie zawody z cyklu Spinningowego Grand Prix Okręgu. Wyniki zawodów i klasyfikacja za 2014 rok w załączniku.

W cyklu Spinningowego Grand Prix 2014 odbyło się wraz z Mistrzostwami WKS siedem imprez w których wystartowało łącznie 36  zawodników. Wszystkie zawody udało się rozegrać zgodnie z terminarzem, pogoda tego roku była dla nas łaskawa.

Kadra na rok 2015 wygląda następująco:

1.  1.   Bałda Piotr

2.  2.   Szczygieł Krzysztof

3.  3.    Sęp Robert

4.  4.    Kuzio Paweł

5.  5.    Konieczny Piotr

6.  6.     Węgrzyn Tomasz

Na szczególne uznanie zasługuje nasz młody kolega junior Grzegorz Bereżański, który wygrał w swojej kategorii tegoroczną rywalizację i mimo że nie miał dużej konkurencji należy zwrócić uwagę na bardzo dobre wyniki jakie osiągnął w poszczególnych zawodach, niejednokrotnie lepsze od doświadczonych seniorów. Największe zaś gratulacje należą się Grześkowi za wielki sukces w Spinningowych Mistrzostwach Polski gdzie został Wicemistrzem Polski!

W zawodach eliminacyjnych do Spinningowego Grand Prix Polski 13 miejsce zajął Piotr Bałda i tym samym awansował do najlepszej setki spinningistów w Polsce,  za co jak również za wygraną w Grand Prix Okręgu 2014 należą mu się gratulacje. W tzw. „1-szj Lidze” mamy już 5-ciu zawodników z naszego Klubu!

Największy, historyczny i bezprecedensowy sukces w tym roku odniósł Tomasz Podkul, po pierwszych dwóch sezonach startów w Grand Prix Polski wywalczył miejsce Kadrze Narodowej!!!  Ogromne gratulacje!!!

Jak widać Spinning w Okręgu Krośnieńskim ma się coraz lepiej, jesteśmy w stanie rywalizować o najwyższe lokaty z najlepszymi.

Wszystkim kolegom gratuluję wyników i mam nadzieję, że spotkamy się na zawodach z cyklu GP 2015 w jeszcze większej liczbie, szczególnie wśród juniorów. Dziękuję za sportową rywalizację i dobrą atmosferę, prowadzący GP – Robert Sęp.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.