Komunikat - zawody z okazji Dnia Dziecka - 3 czerwiec 2019 r.

Komunikaty | 2019-05-13 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krośnie wspólnie z udziałem MOSiR Krosno, Koła PZW Krosno Miasto oraz Koła PZW Balaton organizuje dnia 3 czerwca 2019 r. Spławikowe Zawody Wędkarskie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod nazwą "XXVII Wędkarski Turniej Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Krosna".

Zawody odbędą się na łowisku "BALATON" w Turaszówce przy ul. Jasnej 26a.

W zawodach mogą uczestniczyć 3-osobowe drużyny szkół podstawowych i gimnazjów, które do dnia  31 maja  2019 r. włącznie zgłoszą swój udział pisemnie lub telefonicznie na adres Okręgu (tel. 43-655-68).

Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zbiórka drużyn biorących udział w zawodach w dniu 3 czerwca 2019 r. wraz z opiekunem przy siedzibie Zarządu Okręgu o godzinie 9:00

Przewidziane są nagrody indywidualne i drużynowe. Ponadto organizator zapewnia kiełbaski i napoje.