Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Komunikat 40 Spławikowe Mistrzostwa Okręgu, Hłomcza 9-10 czerwca 2018 r. - zgłoszenia na końcu wiadomości

Komunikaty | 2018-06-06 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

 

KOMUNIKAT 40  Spławikowych Mistrzostw Okręgu - 2018

 

  • Organizatorem mistrzostw jest Okręg PZW Krosno.
  • Teren zawodów - stawy w Hłomczy 
  • Charakterystyka łowiska -  gatunki dominujące karp, płoć, leszcz, karaś, okoń.

 

  • Data zawodów - 9-10.06.2018 r.
  • Zbiórka na stawach w Hłomczy  wg programu zawodów.
  • Uczestnicy - reprezentanci Kół w kategoriach Seniorzy, Kobiety, Młodzież (U25), Juniorzy (U20),Kadeci (U15), zgodnie z ZOWS.
  • Nagrody - puchary, medale, dyplomy.
  • Warunkiem udziału w 40 S.M.O. jest przesłanie (doręczenie) do dnia 4 czerwca 2018 r. włącznie do Biura Okręgu zgłoszenia. Dotyczy to również zawodników startujących z klasyfikacji GP Spławikowej Okręgu.
  • Opłata startowa - wynosi 80 zł od zawodnika i należy ją wnieść wpłacając na konto Okręgu - 74 1240 2311 1111 0000 3881 1155 - wpłaty gotówkowe przed zawodami nie będą przyjmowane - zawodnik bez potwierdzenia opłaconego startowego nie będzie dopuszczony do zawodów.
  • Zawody będą przeprowadzone w dwóch turach - metodą spławikową zgodnie z Regulaminem Zawodów w Wędkarstwie Spławikowym. Zawodnicy nie muszą być wyposażeni we wiadra i pudełka o właściwych wymiarach.
  • W czasie zawodów dozwolone jest stosowanie przynęt oraz zanęt roślinnych i zwierzęcych. Zabrania się używania przynęt sztucznych, ikry, żywych lub martwych ryb (także jako dodatków do zanęt).
  • Punktacja indywidualna i drużynowa (punktują w klasyfikacji drużynowej Senior, Kobieta, Kadet U15, Junior U20 i Młodzież U25).
  • Uprasza się zawodników o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem Zawodów w Wędkarstwie Spławikowym - zamieszczonym na stronie www.pzw.org.pl.
  • Organizator zastrzega sobie prawo zmiany czasowej programu w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych 

 

 

 

PROGRAM ZAWODÓW

 

SOBOTA - 9-06-2018

8:00 -   8:30 zbiórka, zapisy,

8:30 -   9:00  odprawa i losowanie I tury - otwarcie SMO 2018

9:00 -   9:30  wyjście na stanowiska,

9:30 -   11:30 przygotowanie do zawodów

11:30 - 15:30   I tura zawodów - SENIORZY, MŁODZIEŻ  U25, KOBIETY

11:30 - 14:30  I tura zawodów - JUNIORZY U20 , KADECI U 15

14:30 - 15:00  ważenie ryb, posiłek - wyniki I tury  JUNIORZY U20, KADECI U15

15:30 - 16:00  ważenie ryb, posiłek - wyniki I tury SENIORZY, MŁODZIEŻ U25, KOBIETY

 

NIEDZIELA 10-06-2018 

 

 8:30 -   9:00  odprawa i losowanie II tury  

 9:00 -   9:30  wyjście na stanowiska,

 9:30 - 11:30 przygotowanie do zawodów

11:30 - 15:30  II tura zawodów - SENIORZY, MŁODZIEŻ U25 KOBIETY

11:30 - 14:30  II tura zawodów - JUNIORZY U20, KADECI U15

14:30 - 15:00  ważenie ryb - wyniki II tury  JUNIORZY U20, KADECI U15

15:30 - 16:00  ważenie ryb - wyniki II tury SENIORZY, MŁODZIEŻ U25, KOBIETY

16:30     wyniki końcowe, wręczenie nagród - dyplomów, zakończenie zawodów.

 

Prawo do bezpłatnego startu w mistrzostwach mają:

 KADECI U15, JUNIORZY U20

Zgodnie z regulaminem zawodów do 18 lat obowiązuje pisemna zgoda prawnego opiekuna, dołączona do zgłoszenia oraz obecność opiekuna w czasie trwania zawodów. Przy dolnej granicy wieku decyduje rok urodzenia.

 

Seniorzy:

 

  1. Kwast Bogdan - Jasło M.
  2. Ziembicki Paweł - Balaton
  3. Ściepura Roman - Krosno M.
  4. Ścibor Andrzej - M.Brzozów
  5. Poręba Sławomir - Jasło 2
  6. Prasoł Zbigniew - Ustrzyki
  7. Sołtysik Artur - Rymanów
  8. Piliszko Marcin - Krosno M.
  9. Krupiński Robert - Solina
Kadeci U-15:
  1. Gruszczyk Jakub - Balaton
  2. Gruszczyk Łukasz - Balaton
  3. Chorążak Sławomir - Sanok 3
  4. Omachel Kamil - Balaton
  5. Florczak Wiktor - M.Brzozów
  6. Głazowski Łukasz - Ustrzyki
  7. Oleksiński Filip - Rymanów
  8. Jureczko Bartosz - Krosno M.
  9. Jureczko Damian - Krosno M.
  10. Wołtosz Kacper - Krosno M.
  11. Brożyna Hubert - Krosno M.
  12. Kujawski Karol - Krosno M.
Juniorzy U-20:
  1. Bęben Kamil - Balaton
  2. Korfanty Wiktor - M.Brzozów
  3. Rusinek Amelia - Ustrzyki
  4. Bugielski Patryk - Krosno M.
  5. Brożyna Robin - Krosno M.
  6. Zajchowski Daniel - Krosno M.
  7. Zadylak Szymon - Krosno M.
Młodzież U-25:
  1. Roman Dawid - Jasło Raf.
  2. Kędra Kamil - M.Brzozów
  3. Brzeziński Tomasz - Krosno M.
  4. Guzik Roger - Krosno M.
Kobiety:
  1. Dobosz Dominika - M.Brzozów
  2. Stasik Ewelina - Krosno M.
  3. Marczak Kinga - Krosno M.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama