Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Konkurs Czyste wody rozstrzygnięty

Aktualności | 2018-06-06 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

 

 

 

 

PROTOKÓŁ

z rozstrzygnięcia konkursu „Czyste Wody – Zdrowe Ryby”.

 

 

W dniu 21-05-2018 r. Komisja w składzie:

1)    Paweł Leszega – artysta plastyk,

2)    Stanisław Wróbel – Wiceprezes ds. Młodzieży Okręgu PZW Krosno,

3)    Grzegorz Tomkowicz – artysta rzeźbiarz

4)    Bogumił Stadler – Członek Komisji ds. Młodzieży,

 

po przeglądnięciu nadesłanych 103 prac konkursowych przyznało:

 

28 równorzędnych nagród dla następujących osób:

 

Przedszkola:

  1. Emilia Dyląg                            Przedszkole Libusza
  2. Julia Targowska                       SP Rzepedź
  3. Adam Petryk                            SP Rzepedź
  4. Martyna Mach                          SP Rzepedź
  5. Lena Krysyna                           Punkt Przedszkolny Rzepedź
  6. Sara Wyżycka                           Punkt Przedszkolny Rzepedź
  7. Gabrysia Swierz                       ZSP Libusza
  8. Zofia Olszowska                       Oddział Przedszkolny SP Zagórz
  9. Oliwia Skocz                            Przedszkole Miejskie nr 6 Jasło
  10. Malwina Dygoń                         Społeczne Przedszkole Rodzinne Czaszyn

 

Szkoły Podstawowe klasy I-III:

  1. Sandra Raś                              SP Łęki Strzyżowskie
  2. Daniel Olbrych                         ZSP Korczyna (Biecz)
  3. Oliwia Durał                            SP Makowiska
  4. Paweł Rospond                         SP Makowiska
  5. Weronika Wais                         SP Iwonicz Zdrój
  6. Bartosz Wais                                     SP Iwonicz Zdrój
  7. Gabriel Weremiński                  SP Iwonicz Zdój (niepełnosprawni)
  8. Wiktor Jakieła                          SP Iwonicz Zdój (niepełnosprawni)
  9. Bartosz Gucwa                         ZSP Libusza
  10. Maja Bednarczyk                      SP w Łukowem
  11. Łukasz Milczanowski                SP w Łukowem

 

Szkoły Podstawowe klasy IV-VII:

  1. Milena Chomenko                     SP Rzepedź
  2. Jagoda Uszko                           ZSP w Korczynie (Biecz)
  3. Jakub Gocek                            SP Poraż
  4. Karolina Stabryła                     SP Zagórz
  5. Jakub Wasyluk                        Niepubliczna SP w Mokrem

 

Gimnazja:

  1. Katarzyna Płaziak                     Gimnazjum Tarnawa Dolna
  2. Karolina Jankowska                 Gimnazjum Tarnawa Dolna

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.