KOMUNIKAT ZAWODÓW W DYSCYPLINIE MUCHOWEJ GP POLSKI - IV PUCHAR SANU 2009

K O M U N I K A T     O R G A N I Z A C Y J N Y

ZAWODÓW  W  DYSCYPLINIE  MUCHOWEJ

IV  PUCHAR SANU – 2009

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krośnie organizuje w dniach 8-10 maja 2009 roku Zawody Muchowe „IV Muchowy Puchar Sanu 2009” zaliczane do Grand Prix Polski.

Baza zawodów mieścić się będzie w ośrodku wczasowym „Bieszczady”  w Myczkowcach.

Zawody rozgrywane będą na „ŻYWEJ RYBIE”  według Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego w kategorii seniorów i juniorów do lat 22 (zał. pismo ZG PZW).

W zawodach prawo uczestnictwa mają:

- 3-osobowe reprezentacje Wędkarskich Klubów Sportowych,

- indywidualni zawodnicy, którzy zajęli w klasyfikacji ogólnej

za rok 2008 miejsca od 1 do 80,

- juniorzy w wieku do 22 lat (ukończyli lub kończą 22 lata w bieżącym roku).

Jedyną rybą zaliczaną do połowu będzie pstrąg potokowy. Wymiar do punktacji - 25 cm.

Teren zawodów:        A sektor    – rzeka San: Zwierzyń – ujście Hoczewki

B sektor   – rzeka San: ujście Hoczewki – PGR Wola Postołowska (ul. Wolańska, Lesko)

C sektor – zbiornik Myczkowce – od mostu w Solinie do Andrzejówki, łowienie z łodzi, każda drużyna w miarę możliwości winna posiadać kamizelkę ratunkową.

Sektor J juniorzy – rzeka Hoczewka od m.Mchawa do Hoczwi.

Łowisko treningowe – rzeka San: PGR Wola Postołowska (ul. Wolańska, Lesko) – Zagórz.

Na terenie sektorów A, B i J w dniach 4 maja do 8 maja oraz na terenie sektora C w dniach 7 maja do 8 maja włącznie dla uczestników zawodów i osób towarzyszących wędkowanie zabronione – pod rygorem dyskwalifikacji z zawodów.

Wyżywienie i zakwaterowanie:

Wyżywienie od zawodnika (2*55 zł)                                110 zł

Nocleg od zawodnika (2*30 zł)                                           60 zł

Razem:                                                                                 170,- zł

Opłata startowa seniorzy:                                               310,- zł.

Opłata startowa juniorzy:                                               205,- zł.

Ogółem:              480,- zł. seniorzy i 375 zł. juniorzy.

Osoba towarzysząca         260,- zł.

Zawodnicy mają możliwość opłacenia samej opłaty startowej.

Organizator zapewnia kolację w dniu 08.05.2009 oraz śniadanie, obiad, kolacja w dniu 09.05.2009., śniadanie i obiad w dniu 10.05.2009 r., znaczek okolicznościowy, puchary

i dyplomy w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

Prosimy o nadesłanie pisemnych zgłoszeń udziału w zawodach w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 kwietnia 2009 roku.

na adres:

Okręg PZW Krosno

ul. Jasna 26a

38-404 Krosno

Nr konta  74 1240 2311 1111 0000 3881 1155

Ilość drużyn dopuszczonych do zawodów ograniczona.

O przyjęciu drużyny decyduje data wpływu zgłoszenia.

Drużyny lub indywidualni zawodnicy zgłoszeni, a nie uczestniczący w zawodach ponoszą koszty na równi z pozostałymi. Zgłoszenia inne, niż pisemne na nowej karcie zgłoszenia opracowanej przez Zespół Sportu ZG PZW nie będą brane pod uwagę (wzór w załączeniu). Zawodnicy biorący udział w zawodach muszą posiadać sportową licencję wędkarską, aktualne badania lekarskie oraz aktualne składki na dni treningów na okręg krośnieński.

Piątek   08.05.2009 r.

-  16,oo                - przyjmowanie zawodników (hotel Bieszczady)

-  17,3o - 18,3o  - kolacja

-  19,oo - 21,3o  - Otwarcie zawodów, odprawa kierowników ekip, losowanie

sektorów i stanowisk

Sobota – 09.05.2009 r.

-   6,oo -   7,oo       - śniadanie

-   7,oo -   8,oo      - rozwiezienie zawodników i sędziów na stanowiska

-   8,3o -   9,oo      - przygotowanie do zawodów

-   9,oo - 12,oo     - I tura zawodów

- 12,oo – 13,oo     - powrót zawodników do bazy

- 13,oo - 14,oo     - obiad- ogłoszenie wyników I tury

- 14,3o - 15,3o     - rozwiezienie zawodników i sędziów na stanowiska

- 15,3o - 16,oo      - przygotowanie do zawodów

- 16,oo - 19,oo      - II tura zawodów

- 19,oo - 20,oo     - powrót zawodników do bazy

-20,oo -  21,oo      - kolacja

21,oo      - wywieszenie wyników I i II tury,

Niedziela – 10.05.2009 r.

godz.      -  6,oo -   7,oo        - śniadanie

-  7,oo -   8,oo        - rozwiezienie zawodników i sędziów na stanowiska