KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY zawodów wędkarskich GRAND PRIX POLSKI w dyscyplinie muchowej „PUCHAR WISŁY 2019”

Komunikaty | 2019-03-29 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

zawodów wędkarskich GRAND PRIX POLSKI         w dyscyplinie muchowej „PUCHAR WISŁY 2019”

Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Krośnie na zlecenie Zarządu Głównego PZW organizuje w dniach 26-28 kwietnia 2019 r. zawody w wędkarstwie muchowym seniorów zaliczane do Grand Prix Polski „PUCHAR WISŁY - 2019”.

Prawo startu w zawodach mają drużyny i zawodnicy indywidulni zgodnie z zapisami ZOSW.

Na podstawie listy zgłoszonych zawodników dostępnej na stronie:

Ryby zaliczane do punktacji: wszystkie gatunki nie będące w okresie ochronnym. Wymiary do punktacji zostaną podane na odprawie przed zawodami.

sektor A   – rzeka Wisła: od ujścia potoku Malinka do poniżej ujścia potoku Dobka,

sektor B   – rzeka Wisła: od poniżej ujścia potoku Dobka do powyżej mostu w Lipowcu,

sektor C   – rzeka Wisła: od powyżej mostu w Lipowcu do jazu w Kiczycach.

Łowisko treningowe:

rzeka Wisła: od jazu w Kiczycach do mostu w miejscowości Ochaby.

Rzeka Brennica : od mostu przy skrzyżowaniu w Brennicy do ujścia do Wisły. Na treningach obowiązują odpowiednie zezwolenia na połów ryb, wg regulaminu łowiska Wisła Mała.

Na terenie sektorów od dnia 21 kwietnia 2019 włącznie wędkowanie zabronione dla uczestników zawodów i osób towarzyszących – pod rygorem dyskwalifikacji.

Koszty uczestnictwa w zawodach:                   370,- zł,

Osoba towarzysząca                                         100,- zł.

Organizator w ramach kosztów zapewnia obsługę zawodów, sędziów stanowiskowych, znaczek okolicznościowy, puchary i dyplomy w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

Pełne rozliczenie kosztów nastąpi po zakończeniu imprezy.

Biuro zawodów mieścić się będzie w ośrodku „Montebello Business & SPA”, ul. Turystyczna 8, 43-450 Ustroń, tel.: 33 858 86 16, 668 112 061. Organizator nie zapewnia uczestnikom zawodów transportu na stanowiska oraz zakwaterowania i wyżywienia.

Prosimy o nadesłanie zgłoszeń udziału w zawodach oraz wpłat startowego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 kwietnia 2019 roku. na adres:

Okręg PZW Krosno, ul. Jasna 26a, 38-404 Krosno

Nr konta  74 1240 2311 1111 0000 3881 1155

Wpłaty przed zawodami nie będą przyjmowane.

Każda drużyna musi być zgłoszona na osobnej karcie.

Drużyny zawodnicy indywidualni zgłoszeni, a nie uczestniczący w zawodach ponoszą koszty na równi z pozostałymi. Zgłoszenia inne, niż pisemne na nowej karcie zgłoszenia opracowanej przez Zespół Sportu ZG PZW nie będą brane pod uwagę (wzór w załączeniu).

Karty zgłoszeń na zawody dostępne na stronie

Zawodnicy biorący udział w zawodach muszą posiadać licencje sportowca oraz aktualne badania lekarskie.

Skład Głównej Komisji Sędziowskiej:

s. gł. St. Wróbel,

z-ca s. gł. W. Szepieniec,

s. sekretarz B. Stadler,

s. sektorowi: A. Paszek, R. Rybica.

Piątek   26.04.2019 r.

-  16,oo              - przyjmowanie zawodników

- 19,oo - 21,3o - Otwarcie zawodów, odprawa kierowników ekip, losowanie sektorów i stanowisk

Sobota – 27.04.2019 r.

-   7,oo -  7,3o            - zbiórka zawodników i sędziów na stanowiskach

-   7,3o -   8,oo           - przygotowanie do zawodów

-   8,oo - 11,oo           - I tura zawodów,

- 13,oo - 14,oo           - ogłoszenie wyników I tury

- 14,oo - 14,3o           - zbiórka zawodników i sędziów na stanowiskach

- 14,3o - 15,oo           - przygotowanie do zawodów

- 15,oo - 18,oo           - II tura zawodów,

- 20,oo                       - wywieszenie wyników I i II tury,

Niedziela – 28.04.2019 r.

-   7,oo -  7,3o            - zbiórka zawodników i sędziów na stanowiskach

-   7,3o -   8,oo           - przygotowanie do zawodów

-   8,oo - 11,oo           - III tura zawodów,

- 12,oo  - 13,oo          - powrót zawodników do bazy

- 13,3o                       - ogłoszenie wyników III tury

- 14,oo                       - uroczyste zakończenie zawodów

Program z przyczyn organizacyjnych może ulec zmianie.

Zawodnicy zgłaszający się do zawodów wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, publikowanie ich nazwisk na listach wyników, zamieszczanie zdjęć wykonanych podczas zawodów na stronie internetowej okręgu itp..