Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Komunikat 41 Muchowe Mistrzostwa Okręgu 20-21.07.2019 r. - zgłoszenia

Komunikaty | 2019-07-19 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krośnie informuje, że w dniach 20-21.07.2019 r. odbędą się „41 Muchowe Mistrzostwa Okręgu Krośnieńskiego PZW".
Zawody odbędą się w III turach po 3 godziny każda.
Sposób rozegrania zawodów - na żywej rybie, wymiary ryb do punktacji zostaną podane przed zawodami.
Miejsce zawodów - rzeka San i zb. Myczkowce - szczegółowe odcinki zostaną podane po ustaleniu listy zgłoszonych zawodników. 

Miejsce zbiórki - hotel Bieszczady w Myczkowcach o godz. 6:30 - 20.07.2019 r.
Klasyfikacja indywidualna i drużynowa zgodna z ZOSW PZW.
W zawodach prawo startu mają trzyosobowe reprezentacje sekcji klubowych Kół, Kadra Okręgu + zawodnicy od 1 do 25 miejsca w klasyfikacji GP oraz  juniorzy do lat 18 z każdego Koła + kadra juniorów (ubiegać się będą o tytuł Młodzieżowego Mistrza Okręgu PZW tylko w odrębnej klasyfikacji indywidualnej) - start wyłącznie z opiekunem. Juniorzy zawody będą rozgrywać wyłącznie na rzece San.
Koszt startowego od zawodnika wynosi  50 zł (dojazd i nocleg we własnym zakresie).Startowe należy wpłacić na konto okręgu 74 1240 2311 1111 0000 3881 1155, wpłaty przed zawodami nie będą przyjmowane. Zawodnicy będą dopuszczeni do zawodów tylko po potwierdzeniu opłaty startowej.
W ramach startowego organizator zapewnia: organizacje i obsługę zawodów, puchary, medale, dyplomy dla zwycięzców.
Termin nadsyłania zgłoszeń - do 12 lipca 2019 r. na adres mail - pzwkrosno@poczta.onet.pl. Dotyczy to również zawodników startujących z listy GP !
Ze względów organizacyjnych zgłoszenia po terminie nie będą uwzględniane.
Organizatorem Mistrzostw jest Okręg PZW Krosno i Kapitanat Sportowy PZW Krosno.
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu oraz miejsca rozegrania zawodów w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych. 


 PROGRAM ZAWODÓW
 
20.07.2019 r.

6:30-7:00 przyjmowanie drużyn i losowanie stanowisk,
7:00 -7:15 otwarcie zawodów,
7:15 - 7:30 odprawa zawodników i sędziów,
7:30 - 8:30 wyjazd na stanowiska i przygotowanie do zawodów
8:30 - 11:30 I tura zawodów,
11:30 - 14:30 przerwa - obliczanie wyników I tury,
14:30 - 15:30 wyjazd na stanowiska i przygotowanie do zawodów,
15:30 - 18:30 II tura zawodów,
18:30 - 19:30 powrót do bazy, obliczanie wyników, wywieszenie wyników po II turach
 
21.07.2019 r.
7:30-8:30 wyjazd na stanowiska i przygotowanie do zawodów,
8:30-11:30 III tura zawodów,
11:30-12:30  powrót, obliczanie wyników,
12:30 - 13:00 czas na składanie protestów,
13:00 - 13:30 ogłoszenie wyników dekoracja zwycięzców, zakończenie Muchowych Mistrzostw Okręgu.  



Zgłoszenia:



SENIORZY:



  1. Warchoła Wojciech - Lesko
  2. Kinal Paweł           - Lesko
  3. Grąziowski Józef    - Lesko
  4. Karasiewicz Marcin - Rzepedź
  5. Gibczyński Damian    - Sanok Stomil
  6. Osenkowski Tomasz   - Sanok Stomil
  7. Sołtysik Piotr             - Sanok Stomil
  8. Latusek Dawid -Olszanica 1
  9. Wojtaszek Grzegorz - Olszanica 1
  10.  Pielech Krystian - Olszanica 1
  11.  Rettinger Waldema - Olszanica 2
  12. Nieznański Adam - Olszanica 2
  13. Nanaszko Łukasz - Olszanica 2
  14. Walczyk Marek- Jasło M 1
  15. Wierdak Marcin- Jasło M 1
  16. Borowiec Wacław- Jasło M 1
  17. Janik Jan- Jasło M 2
  18. Kulig Grzegorz- Jasło M 2
  19. Szafraniec Jakub- Jasło M 2
  20. Burda Lucjan- Jasło M 3
  21.  Gołębiowski Grzegorz - Jasło M 3
  22. Borowiec Łukasz- Jasło M 3
  23. Rapiej Bartosz - Rymanów
  24. Konieczny Grzegorz - Rymanów
  25. Konieczny Piotr - Rymanów
  26. Guziec Robert - Rymanów
  27. Krawczyk Jacek - Zagórz 
  28. Hydzik Andrzej- Zagórz 
  29. Mołczan Piotr - Zagórz  
  30. Korzeniowski Maciej - Sanok M 1
  31. Tobiasz Robert - Sanok M 1
  32.  Lisiewski Bogusław - Sanok M 1
  33. Lorenc Zenon - Sanok M 2
  34. Zakrzewski Krzysztof - Sanok M 2
  35. Buczkowicz Grzegorz - Sanok M 2
  36. Daniło Dariusz - Sanok M 3
  37. Daniło Patryk - Sanok M 3
  38. Benedyk Janusz - Sanok M 3
  39. Nazarkiewicz Łukasz - Sanok M 4
  40. Nazarkiewicz Sebastian - Sanok M 4
  41. Fijałkowaski Marek - Sanok M 4
  42. Skrechota Adam - Sanok M 5
  43. Rycyk Patryk - Sanok M. 5
  44. Rycyk Józef - Sanok M. 5
  45. Nazarkiewicz Gracjan - Rzepedź 1
  46. Witek Krzysztof - Rzepedź 1
  47. Bieniek Marcin - Rzepedź 1
  48. Ostrowski Mateusz - Rzepedź 2
  49. Pacławski Marek  - Rzepedź 2
  50. Sachajdak Grzegorz - Rzepedź 2
  51. Jurczyk Dariusz - Krosno M
  52. Lorenc Kamil - Krosno M
  53. Krukierek Maciej - Krosno M 
  54. Krokos Jan - Lutowiska
  55. Pitycz Konrad - Ustrzyki Strwiąż
  56. Pawłowski Rafał - Rymanów
JUNIORZY:

  1. Konieczny Szymon - Rymanów
  2. Krzysztof Zając - Sanok M 
  3. Brożyna Robin - Krosno m 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.