Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody o Puchar Prezesa 2019-zapisy

Aktualności | 2019-07-18 | Publikujący: Koło PZW Jasło Rafineria

Zawody o Puchar Prezesa 2019-zapisy

Zawody o Puchar Prezesa-zapisy

                       Zarząd Koła PZW Jasło-Rafineria

               zaprasza wszystkich wędkarzy 21 lipca do Ujazdu II

        na otwarte , spławikowe i gruntowe zawody - "Puchar Prezesa"

 

Zarząd Koła organizuje przy okazji zawodów zbiórkę plastikowych nakrętek , aluminiowych puszek po napojach oraz kwestę pieniężną na rehabilitację sensoryczną i ruchową dla ośmio - letniego Kubusia Nawrockiego chorego na padaczkę lekooporną .Zbiórkę , nakrętki i aluminium przyjmujemy w dniu zawodów na Ujeżdzie II pod wiatą . 

 

Program zawodów :

07:00-07:20-zbiórka pod wiatą Ujazd II i sprawdzenie listy zawodników

07:20-07:40-losowanie stanowisk i odprawa

07:40-09:30-wyjście na stanowiska i przygotowania

09:30-13:30-zawody 1 tura - 4 godziny

13:30-14:30-ważenie ryb i podanie wyników

14:30-..........-wręczenie pucharów , nagród i biesiada przy grillu

Informacje dodatkowe:

-zawody odbędą się w dyscyplinie spławikowej i gruntowej , klasyfikowane oddzielnie .

-sektor dla "spławikowców" - Ujazd I , duży staw , brzeg od Rybaczówki 24 stanowiska

-sektor dla "gruntowców" -Ujazd II , duży staw , brzeg od Rybaczówki 30 stanowisk

-w obu dyscyplinach  łowimy jedną wędką

-w dniu zawodów łowisko Ujazd I i Ujazd II, duże stawy ,brzegi od Rybaczówek zostają wyłączone z wędkowania od godziny 06:00 do godsiny 15:00

-dobrowolna wpłata statutowa 30.- zł.

-zapisy przyjmowane będą wyłącznie telefonicznie -tel. 692-295-004 

 do 18 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc .

-w przypadku rezygnacji osób już zapisanych prosimy o niezwłoczną informację pod w/w     numerem telefonu

-wskazane jest zabranie kaloszy (sektor dla dysc. spławikowej)

-organizator zastrzega sobie możliwość zmian programowych


ZAPISY SPŁAWIK :

  1.Rączka Janusz               Sanok

  2.Ściepura Roman            Krosno 1                              

  3.Wojnarowicz Zbigniew  Rafineria

  4.Filipak Stanisław            Rafineria

  5.Gorczyca Robert            Rafineria

  6.Kwast Bogdan                Jasło 1  

  7.Bęben Kamil                    Balaton  

  8.Setlak Michał                   Rafineria

  9.Bugielski Patryk              Balaton

10.Ziembicki Paweł              Balaton

11.Ziembicki Maciej              Balaton  

12.Zieliński Wiesław            Rafineria

13.Nawrocki Tomek             Rafineria

14.Wrona Daniel                  Gorlice Miasto

15.Bugno Daniel                  Gorlice Miasto

16.Śliwa Robert                   Grybów

17.Drożdż Jakub                  Płoć Dębica

18.Kozaczka Jacek             Troć Dębica

19.Sołtysik Artur                 Rymanów   

20.Ziarnik Marcin                 Troć Dębica

21.Dybaś Łukasz                 Rafineria

22.Dykiel Piotr                      Troć Dębica

23.Babicz Sławomir             Troć Dębica

24.Darłak Sebastian             Troć Dębica

                 

 

 

ZAPISY GRUNT :

  1.Zięba Kazimierz               Rafineria

  2.Zięba Marcin                     Rafineria

  3.Gorczyca Stanisław        Rafineria 

  4.Dobosz Dominika            Miejskie Brzozów

  5.Żyłka Lesław                    Miejskie Brzozów 

  6.Ścibor Andrzej                 Miejskie Brzozów

  7.Korfanty Wiktor                Miejskie Brzozów 

  8.Kamiński Waldemar         Jasło 1

  9.Marut Leszek                    Jasło 1

10.Szymczyk Tomasz            Grybów

11.Szymczyk Małgorzata      Grybów 

12.Owsiak Zbigniew             Jasło 2  

13.Kuliga Konrad                   Krosno 1

14.Brzeziński Piotr               Krosno 1

15.Raab Bartosz                   Krosno 1

16.Drożdżal Jakub                Miejskie Brzozów

17.Guzik Marek                     Krosno 1

18.Karaś Robert                   Troć Dębica

19.Karaś Hubert                   Troć Dębica

20.Lorenz Marcin                  Troć Dębica

21.Lorenz Maciek                 Troć Dębica

22.Kozaczka Piotr                 Troć Dębica 

23.Halerz Sławomir              Rafineria    

24.Halerz Piotr                      Rafineria

25.Floryan Robert                Klimkówka

26.Smołkowicz Władysław  Klimkówka

27.Stój Wojciech                   Rafineria

28.Surowiec Wojciech          Troć Dębica

29.Chalibożek Sławomir      Biecz

30.Lenart Marek                    Jasło-Rafineria        

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.