Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Wyniki JLS 2019

Wyniki zawodów | 2019-09-20 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

Sektor A

1-4 od 15 m powyżej potoku przy kapliczce do starej drogi na płani w Bachlawie - dojazd od Hoczwi (parking na Bachlawie)

5-8 od starej drogi na płani w Bachlawie do początku dołka powyżej ujścia Hoczewki

9-12 od początku dołka powyżej ujścia Hoczewki do garbu przed parkingiem

13-16 od garbu pod parkingiem do drugiego wyjazdu z rzeki od strony Zwierzynia

17-20 od drugiego wjazdu do kanału pod Salamandrą

21-24 od kanału pod Salamandrą do końca I dołka w Łączkach

przerwa

25-28 od wlotu powyżej potoku pod Wańkiem do wykoszonej łąki poniżej potoku z Baszty

29-32 od wykoszonej łąki poniżej potoku z Baszty do drogi do Gawry

33-36 od drogi do Gawry do małego boiska

37-40 od początku małego boiska do mostu w Huzelach

Sektor B

1-4 od mostu w Huzelach do  potoku z Huzeli

5-8 od potoku z Huzeli do 100 metrów przed początkiem działek oczyszczalni

9-12 od 100 m przed początkiem działek w oczyszczalni do połowy płani – 3 sędziów

13-16 od połowy płani do polowy dołka na II zakręcie

17-20 od połowy dołka na II zakręcie do początku wyspy przed brodem

21-24 od początku wyspy do linii poniżej brodu na PGR Wola Postołowska 

25-28 od linii poniżej brodu na PGR Wola Postołowska do początku Gęsiej Wyspy

29-32 od początku Gęsiej Wyspy do mostu w Postołowie

33-36 od mostu w Postołowie do starego mostu

37-40 od starego mostu do 100 m poniżej wyspy – 3 sędziów

 

sędziowie - 1-16 – lewy brzeg, 17-32 prawy brzeg 33-40 lewy brzeg

 

Sektor C

1-40 od mostu w Solinie do 50 m przed zaporą w Myczkowcach z wyłączeniem strefy pomostu - sadzy 

 

Sektor J 

1-5 od skały w Zwierzyniu do końca I wyspy

6-10 od końca i wyspy do połowy II wyspy

11-15 od  połowy II wyspy poniżej wiaty Traper do końca płani pod drutami

 

Program zawodów:

 Piątek  - 20.09.2019 r.

16,oo - przyjmowanie zawodników (OW Bieszczady w Myczkowcach) 

19:00  - otwarcie zawodów, odprawa kierowników ekip, losowanie sektorów i stanowisk 

Sobota – 21.09.2019 r.

7:0o -   8,3o - rozwiezienie zawodników i sędziów na stanowiska

8,3o -   9:0o - przygotowanie do zawodów

9:00 - 12,00    - I tura zawodów

12,0o - 14,oo - rotacja zawodników między sektorami,

14,oo - 14,3o - przygotowanie do zawodów

14,3o - 17,3o  - II tura zawodów

17,3o - 18,3o - powrót zawodników do bazy 

20,oo - wywieszenie wyników I i II tury

Niedziela – 22.09.2019 r.

7:00 -   8,3o - rozwiezienie zawodników i sędziów na stanowiska

8,3o -   9:00 - przygotowanie do zawodów

9:00 - 12,00    - III tura zawodów

12:00  - 13:00- powrót zawodników do bazy 

13,30    - ogłoszenie wyników III tury

14,00             - uroczyste zakończenie zawodów


 

 

Poleć znajomemu

Załączniki