Komunikat organizacyjny zawodów V Muchowy Puchar Sanu 2011

K O M U N I K A T     O R G A N I Z A C Y J N Y

ZAWODÓW  W  DYSCYPLINIE  MUCHOWEJ

V MUCHOWY PUCHAR SANU – 2011

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krośnie organizuje w dniach 13-15 maja 2011 roku Zawody Muchowe „V Muchowy Puchar Sanu 2011” zaliczane do Grand Prix Polski.

Baza zawodów mieścić się będzie w ośrodku wczasowym „Bieszczady”  w Myczkowcach.

Zawody rozgrywane będą na „ŻYWEJ RYBIE”  według Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego w kategorii seniorów i juniorów do lat 18. W zawodach prawo uczestnictwa mają zawodnicy zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego  PZW w kategorii seniorów

i juniorów od 15 do 18 lat (ukończyli lub kończą 18 lat w bieżącym roku, tylko w klasyfikacji indywidualnej) – pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Ryby zaliczane do punktacji: pstrąg potokowy, tęczowy i źródlany.

Wymiar do punktacji - 25 cm.

Teren zawodów:        sektor A    – rzeka San: Zwierzyń – ujście Hoczewki

sektor B   – rzeka San: ujście Hoczewki – PGR Wola Postołowska

sektor C – zbiornik Myczkowce – od mostu w Solinie do Andrzejówki, łowienie z łodzi, każda drużyna winna posiadać kamizelkę ratunkową, dopuszczone jest stosowanie własnych silników elektrycznych.

sektor J juniorzy – rzeka San OS od ujścia Olszanki do Zwierzynia.

łowisko treningowe – rzeka San: PGR Wola Postołowska – Zagórz.

Na terenie sektorów A, B i J w dniach 9 maja do 13 maja oraz na terenie sektora C w dniach 11 do 13 maja włącznie dla uczestników zawodów i osób towarzyszących - wędkowanie zabronione – pod rygorem dyskwalifikacji z zawodów. Na terenie zawodów i treningów od dnia 1 maja 2011 zabrania się uczestnikom zawodów zabierania złowionych ryb.

Wyżywienie i zakwaterowanie:

Wyżywienie od zawodnika (2*60 zł)                                120 zł

Nocleg od zawodnika (2*30 zł)                                           60 zł

Razem:                                                                                 180,- zł

Opłata startowa seniorzy:                                               310,- zł.

Opłata startowa juniorzy:                                               200,- zł.

Ogółem:              490,- zł. seniorzy i 380 zł. juniorzy.

Osoba towarzysząca         260,- zł.

Zawodnicy mają możliwość opłacenia samej opłaty startowej.

Wpłaty za wyżywienie i zakwaterowanie prosimy dokonywać po potwierdzeniu zakwaterowania przez organizatora.

Organizator zapewnia kolację w dniu 13.05.2011 oraz śniadanie, obiad, kolacja w dniu 14.05.2011., śniadanie i obiad w dniu 15.05.2011 r., znaczek okolicznościowy, puchary

i dyplomy w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

Prosimy o nadesłanie zgłoszeń udziału w zawodach w nieprzekraczalnym terminie do dnia

30 kwietnia 2011 roku. na adres:

Okręg PZW Krosno

ul. Jasna 26a, 38-404 Krosno

Nr konta  74 1240 2311 1111 0000 3881 1155

Ilość uczestników dopuszczonych do zawodów ograniczona do 180 osób.

O przyjęciu do zakwaterowania decyduje data wpływu zgłoszenia.

Drużyny lub indywidualni zawodnicy zgłoszeni, a nie uczestniczący w zawodach ponoszą koszty na równi z pozostałymi. Zgłoszenia inne, niż pisemne na nowej karcie zgłoszenia opracowanej przez Zespół Sportu ZG PZW nie będą brane pod uwagę (wzór w załączeniu). Zawodnicy biorący udział w zawodach muszą posiadać sportową licencję wędkarską, aktualne badania lekarskie oraz aktualne składki na dni treningów na okręg krośnieński.

Piątek   13.05.2011 r.

-  16,oo                - przyjmowanie zawodników (hotel Bieszczady)

-  17,3o - 18,3o  - kolacja

-  19,oo - 21,3o  - Otwarcie zawodów, odprawa kierowników ekip, losowanie

sektorów i stanowisk

Sobota – 14.05.2011 r.

-   6,oo -   7,oo       - śniadanie

-   7,oo -   8,oo      - rozwiezienie zawodników i sędziów na stanowiska

-   8,3o -   9,oo      - przygotowanie do zawodów

-   9,oo - 12,oo     - I tura zawodów

- 12,oo – 13,oo     - powrót zawodników do bazy

- 13,oo - 14,oo     - obiad- ogłoszenie wyników I tury

- 14,3o - 15,3o     - rozwiezienie zawodników i sędziów na stanowiska

- 15,3o - 16,oo      - przygotowanie do zawodów

- 16,oo - 19,oo      - II tura zawodów

- 19,oo - 20,oo     - powrót zawodników do bazy

-20,oo -  21,oo      - kolacja

21,oo      - wywieszenie wyników I i II tury,

Niedziela – 15.05.2011 r.

godz.      -  6,oo -   7,oo        - śniadanie

-  7,oo -   8,oo        - rozwiezienie zawodników i sędziów na stanowiska