Zawody Spławikowe - Dzień Dziecka

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Krośnie wspólnie z udziałem MOSiR Krosno, Koła PZW Krosno Miasto oraz Koła PZW Balaton organizuje dnia 1 czerwca 2011 r. Spławikowe Zawody Wędkarskie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod nazwą "XIX Wędkarski Turniej Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Krosna".

Zawody odbędą się na łowisku "BALATON" w Turaszówce przy ul. Jasnej 26a.

W zawodach mogą uczestniczyć 3 osobowe drużyny szkół podstawowych i gimnazjów, które do dnia 31 maja 2011 r. włącznie zgłoszą swój udział pisemnie lub telefonicznie na adres Okręgu (tel. 43-655-68).

Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zbiórka drużyn biorących udział w zawodach w dniu 1 czerwca 2011 r. wraz z opiekunem przy siedzibie Zarządu Okręgu.

Przewidziane są nagrody indywidualne i drużynowe. Ponadto organizator zapewnia kiełbaski i napoje.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach.

PROGRAM ZAWODÓW

9.00 -  9.30 - zbiórka drużyn i zapisy