Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Komunikat XIX Spinningowe Mistrzostwa Okręgu 18-19.08.2012 - lista zgłoszeń

Komunikaty | 2012-08-18 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

 

Okręg PZW w Krośnie informuje, że XIX Spinningowe Mistrzostwa Okręgu odbędą się na zbiorniku Solina w miejscowości Olchowiec w dniach 18-19.08.2012 r.


  1. Uczestnicy - 2 osobowe reprezentacje Kół i Kadra Okręgu oraz zawodnicy z pierwszej 10-tki  w GP w 2011 r.. Klasyfikacja drużynowa i indywidualna zgodnie z obowiązującymi „Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego” oraz po jednym juniorze z każdego Koła. Juniorzy będą dopuszczeni do zawodów tylko z pełnoletnim opiekunem (junior nie wchodzi w skład drużyny).
  2. Nagrody – Puchary, Dyplomy, Medale indywidualnie i drużynowo.
  3. Ryby – łowione według ZOSW i RAPR, zawody na „żywej rybie”.
  4. Miejsce zbiórki – przystań w miejscowości Olchowiec na zb. Solina.
  5. Opłata startowa – od zawodnika wynosi 80 zł (nocleg we własnym zakresie) W ramach startowego organizator zapewnia przygotowanie i obsługę zawodów, zabezpieczenie łódek na zawody, ochronę WOPR, posiłek dla zawodników w dniu 18-08-2012 r. , puchary, medale i dyplomy dla zwycięzców.
  6. Termin nadsyłania zgłoszeń – do 10 sierpnia 2012 r. na adres mailowy pzwkrosno@poczta.onet.pl lub telefonicznie 13-43-655-68.
  7. Organizator dopuszcza stosowania echosondy i silników elektrycznych.
  8. Każdy zawodnik musi posiadać siatkę do przechowywania ryb, kapok  oraz co najmniej jedną dla drużyny kotwicę wraz z liną.
  9. Zawody zostaną rozegrane w II 7-godzinnych turach z łodzi.
  10. Sektory:  A - od tzw.  „bramy”  do Chrewtu, B – od od tzw.  „bramy” do Rajskiego.

 

 

 

 Program Spinningowych Mistrzostw Okręgu:

 

 

 

 Sobota 18.08.2012 r.

 

            6:00                    zbiórka zawodników, otwarcie zawodów

            6:15                    odprawa i losowanie

            7:00 – 14:00       I TURA ZAWODÓW

          14:30                   zdawanie kart startowych

          15:00                   ogłoszenie wyników I TURY

 

   

Niedziela 19.08.2012 r.

 

            6:00 - 6:30         zbiórka zawodników

             6:30                  wypłynięcie zawodników

           7:00 – 14:00       II TURA ZAWODÓW

          14:00 –14:30       zdawanie kart startowych

          16:00                   ogłoszenie wyników zawodów

          16:30                   dekoracja zwycięzców i zakończenie


Uwaga: Program minutowy zawodów oraz miejsce zbiórki może ulec zmianie.

 

WKS Krosno

 

 

LISTA ZGŁOSZEŃ:

 

SENIORZY:

  1. Bienia Piotr - Krosno M. 1
  2. Sęp Robert - Krosno M. 1
  3. Urbański Piotr - Krosno M. 2
  4. Michna Adrian - Krosno M. 2
  5. Szczygieł Krzysztof - Balaton 1
  6. Pęcak Tomasz - Balaton 1
  7. Węgrzyn Tomasz - Balaton 2
  8. Kluk Bartłomiej - Balaton 2
  9. Guzik Marcin - Krosno M.3
  10. Styrcz Jerzy - Krosno M. 3
  11. Wierzbicki Wojciech - Jasło 2
  12. Wierzbicki Michał - Jasło 2
  13. Chanas Konrad - Sanok Stomil
  14. Kuzio Paweł - Sanok Stomil
  15. Cierpicki Krzysztof - Krosno M.
  16. Cielemęcki Andrzej - Sanok 3
  17. Wołoszyn Marian - Sanok 3
  18. Konieczny Piotr - Jasło M. 1
  19. Wojdyła Stanisław - Jasło M. 1
  20. Szewczyk Grzegorz - Jasło M. 2
  21. Więckowicz Andrzej - Sanok M.
  22. Bałda Piotr - Sanok m.
  23. Pasztor Bogumił - Zagórz
  24. Nitkowski Marek - Zagórz
  25. Podkul Tomasz - Jasło M. 2
  26. Bulanowski - Polańczyk
  27. Wereszański - Polańczyk
  28. LACHOWSKI sŁAWOMIR - jASŁO m.
  29. CHOMA ANDRZEJ - POLAŃCZYK

Juniorzy:

  1. Futiakiewicz Marcin - Balaton

LISTA ZGŁOSZEŃ ZAMKNIĘTA.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.