Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności - archiwum

Zawody Puchar Prezesa-zapisy

Aktualności | 2017-07-11 | Publikujący: Koło PZW Jasło Rafineria

Zawody Puchar Prezesa - zapisy

 

 

 

 

 

                                Zarząd Koła PZW Jasło-Rafineria

               zaprasza wszystkich wędkarzy 09 lipca do Ujazdu II

        na otwarte , spławikowe i gruntowe zawody - "Puchar Prezesa"

 

Program zawodów :

07:00-07:30-zbiórka i sprawdzenie listy zawodników

07:30-08:00-losowanie stanowisk i odprawa

08:00-09:30-wyjście na stanowiska i przygotowania

09:30-13:30-zawody 1 tura - 4 godziny

13:30-14:30-ważenie ryb i podanie wyników

14:30-..........-wręczenie pucharów , nagród i biesiada przy grillu

Informacje dodatkowe:

-zawody odbędą się w dyscyplinie spławikowej i gruntowej , klasyfikowane oddzielnie .

-sektor dla "spławikowców" - brzeg od Rybaczówki 30 stanowisk

-sektor dla "gruntowców" -brzeg od Liwocza i brzeg północny 15 stanowisk

-klasyfikacja będzie prowadzona osobno dla każdej dyscypliny

-w obu dyscyplinach  łowimy jedną wędką

-w dniu zawodów łowisko Ujazd , staw duży zostanie wyłączony z

 wędkowania w całości od godziny 06:00 do godziny 15:00

-dobrowolna wpłata 25.- zł.

-zapisy przyjmowane będą wyłącznie telefonicznie -tel. 692-295-004 

 do 06 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc .

-organizator zastrzega sobie możliwość zmian programowych

 

Lista startowa w dyscyplinie gruntowej

L.P.   Nazwisko i imię                  Koło     
  1. Gorczyca Stanisław Rafineria
  2. Głazowski Lucjan Ustrzyki
  3.  Gorczyca Robert  Rafineria 
  4.  Zurawski Damian  Rafineria 
  5.  Bień Tomasz Tarnów
 6. Żyłka Lesław  Brzozów 
  7. Korfanty Waldemar  Brzozów 
  8.  Łazowski Kamil  Tarnów 
  9.  Florczak Wiktor Brzozów 
10.  Korfanty Wiktor  Brzozów 
11.  Nawrocki Tomek  Rafineria 
12.  Czajka Wojciech  Jasło 2 
13.  Marut Leszek  Jasło 1 
14.  Kamiński Waldek  Jasło 1 
15.     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

Lista strtowa w dyscyplinie spławikowej

 

L.P.       Nazwisko I Imię                          Koło       
  1. Sołtysik Artur Rymanów
  2. Ściepura Roman Krosno-Mia
  3. Rączka Anna Sanok
  4. Kwast Bogdan Jasło 1
  5. Zięba Maciej Rafineria
  6, Zięba Kazimierz Rafineria
  7. Zieliński Wiesław Rafineria
  8. Filipak Stanisław Rafineria
  9. Wojnarowicz Zbigniew Rafineria
10. Poręba Sławek Jasło 2
11. Dybaś Wacław Jasło 1
12.  Ziembicki Maciek  Balaton 
13.  Ziembicki Paweł  Balaton 
14.   Lenart Marek Biecz 
15.   Śliwa Robert Grybów 
16.  Szymczyk Tomasz  Grybów 
17. Rączka Janusz  Sanok 
18.   Drożdż Jakub Dębica 
19.   Setlak Michał Rafineria 
20.  Prasol Zbigniew  Ustrzyki 
21.  Szafraniec Jakub  Jasło 1 
22. 
 
23.     
     
     
     
     
     
     
     
     
   

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Nawrocki Tomasz Data dodania: 2 lata temu Oceń: 1 + / -

    tomek_nawrocki

    Witam, czy ktoś chętny na sobotni trening przed zawodami ;) ? Wybieram się nad Ujazd w sobotę na nockę ;).